Talent van morgen wordt opgeleid in het Wetenschapspark Universiteit Antwerpen

Van 7 tot en met 9 oktober 2025 namen 35 studenten (bio)chemie en labotechnieken van AP Hogeschool Antwerpen, Karel de Grote Hogeschool en Thomas More Hogeschool deel aan de vierde editie van de GMP for ATMP Summer School op het Wetenschapspark Universiteit Antwerpen in Niel. Het Wetenschapspark vormt daarbij de ideale thuisbasis: een omgeving waar onderzoek, ondernemerschap en onderwijs samenkomen en waar jong talent de kans krijgt om praktijkervaring op te doen in een realistische hightech setting.

Drie dagen lang doken ze in de wereld van Good Manufacturing Practices (GMP) en Advanced Therapy Medicinal Products (ATMPs): innovatieve cel- en gentherapieën die de toekomst van de gezondheidszorg mee vormgeven.

Ontdek meer nieuws

pijl pijl

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor de nieuwsbrief van POM Antwerpen en blijf als eerste op de hoogte van de nieuwste updates en recent beschikbare terreinen en gebouwen.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.